Martin Pytlík, majitel RAMESSE, jednoho z nejlepších, nejoriginálnějších a nejkrásnějších zesilovačů v této části vesmíru zvaném ZEMĚ.

 

Moto:Teprve s Tvým zesilovačem je HIFI šílenství krásné“.

 

Vážený doktore,

děkuji Ti za to, že jsi mé maličkosti dovolil, aby se podílela na konečných úpravách takového hifi skvostu, jakým tento zesilovač snů, RAMESSE, originální a jediný, bezesporu je. Jen Tvoje laskavost a trpělivost umožnila, že jsem ve finále mohl pozitivně ovlivnit tvoji jedinečnou a geniálně zhmotněnou myšlenku do té míry, aby výsledné elektrické i estetické  vlastnosti tohoto originálu byly naprosto bez kompromisů dotvořeny i k obrazu mému.

  Ve spojení se zbytkem mého neméně kvalitního řetězce je vymalováno! Muzikanti přišli mezi nás i se svými nástroji a obsadili můj obývací pokoj zatlumený jako jeskyně obrostlá mechem tak suverénně, že jejich fyzická přítomnost a atmosféra koncertního sálu mne donutila obléci si společenský oděv.

  Nástroje mají nejen správnou velikost, realistickou barvu zvuku, ale i přesné umístnění v prostoru. Pevné, dobře konturované a neuvěřitelně rychlé basy si jenom pobrukují, aerogelové membrány reproduktorů AUDAX  přenáší celé střední pásmo s krystalickou čistotou a výšky, ty jsou přímo andělské!

  Svoji velkou výkonovou rezervu prezentuje tento suverénní 80-ti kilový drobeček s takovou úžasnou lehkostí a uvolněností, že to z  reprodukce činí jedinečný zážitek, při kterém přestává posluchač registrovat techniku a začne vnímat pouze hudbu, která ho vtáhne do koncertního sálu nebo nahrávacího studia (pokud je ovšem nahrávka kvalitní, protože kde nic není, to ani on nezahraje) a stane se autentickou součástí produkce.

  Ještě jednou dík za ten high-endový skvost! Je to sice již třetí zesilovač z Tvé produkce, který vlastním a už to asi bude diagnóza. Domníval jsem se tudíž bláhově, že už mi nemůžeš ničím překvapit, ale po prvním poslechovém dni s RAMESSEM jsem ten ohromný zážitek nemohl rozchodit.

  A věz, že v mém předdůchodovém věku se mnou emoce již hned tak necloumají! Najednou jsem se cítil po létech jako zamilovaný student a chtěl jsem s ním neustále být, mazlit se s ním, naslouchat jeho sladké řeči ………… a dost už! Nebo se z těch pozitivních emocí rozbrečím a nebudu moci vnímat onu krásnou muziku, která se z něj line a  kvůli které tyhle šílenosti vlastně děláme.

 

 

 

P.S. Chtěl bych být při tom, až za nějakých dva tisíce let naši potomci vykopu tento bytelný přístroj a budou si marně lámat hlavu nad tím, k čemu asi mohl sloužit.

BACK