SKUPINA 1

 

3 nové TOWERS

 Věž zcela vlevo (Black Tower) je budoucí zesilovač o předpokládaném výkonu 2 x 20 W ve třídě A,  2 x 40 W ve třídě AB-cena cca 20 000 Kč. Robustní provedení je z nerezu , broušeného eloxovaného černého Al profilu a ocelového plechu tloušťky 3 mm.

 Věž vedle s názvem GOLD WAVE je krásný kus kombinující krásu broušeného zlatého panelu ve tvaru vlny s bočnicemi vyrobenými z masivního teaku. Zesilovač se zapíná otočným klíčkem a mimo regulátoru hlasitosti a nápisů již nic nenarušuje krásu tvaru a materiálu. Předpokládané provedení může být stejné jako u předchozího modelu s cenou cca 22 000 Kč, nebo i zesilovač pracující v čisté třídě A až do výkonu 2 x 40 W s cenou cca 40 000 .

 Zesilovač vedle je trochu ve stylu RETRO (Gold Tower), jeho podrobnější fotografie je i na dalších 2 obrázcích (na třetím obrázku shora ve společnosti zesilovače pro jednoho známého Plzeňského audiofia s parametry 2x40 W ve třídě A a 2x120 W s plynulým přechodem do třídy AB). V přední části s dřevěnými bočnicemi jsou pouze obvody aktivního zpracování signálu regulátor hlasitosti ALPS a chladiče.Předpokládá se čistě audiofilské provedení s nejkratšími signálovými spoji.Zcela vzadu je ve zvláštní lité skříňce napájecí trafo.  Krásné kondenzátory 2 x 100 000 μF a pozlacené masivní reproduktorové svorky jsou uprostřed.Zesilovač je je vzhledem k dimenzování chladičů přednostně určen jako 2 x 40 W / 4 Ω v čisté třídě A-cena cca 43 000 Kč. 

BACK